працюємо з 9 до 18 в робочі дні
Кошик
ПОШУК НЕСПРАВНОСТЕЙ (ОБРИВУ) КАБЕЛЯ
 

 

При виконанні будівельних робіт: розкопок та зняття ґрунту, необхідно точно знати, де проходять комунікації – мережі електро, газо та водопостачання. Найчастіше проектна документація дає точність близько метра, якщо вона взагалі існує.

Ми зіткнулися з проблемою пошуку місця пошкодження кабелю під час обслуговування систем поливу. На приватних та муніципальних ділянках довжина його може досягати кількох кілометрів. І щоб не розкопувати та візуально не визначати місце його пошкодження, ми використовуємо трасошукач, за допомогою якого можна визначити глибину залягання та стан кабельних мереж з точністю до декількох см. Це дозволяє оптимізувати витрати на роботу та не зіпсувати готовий ландшафт, газон.

Пропонуємо цю послугу окремо для будівельних фірм та приватних замовників.

Трасошукачем (кабельним локатором) можна на території визначити, «винести в натуру», підземні комунікації, які мають у своєму складі метал, та глибину їх залягання (поліетиленові та поліпропіленові труби не відстежуються даним методом). Пошук металевих та металопластикових труб ведеться за допомогою генератора, для чого потрібен доступ до труб. Силові кабелі повинні бути під навантаженням або до них також повинен бути доступ для підключення генератора. Глибина виявлення – до 6 м.

Кабельні локатори є незамінним інструментом для пошуку місць пошкодження кабелю. Ці прилади дозволяють швидко і точно знайти проблемне місце на кабелі, що дозволяє зменшити час відключення та ремонту кабелів.

Основний принцип роботи кабельного локатора полягає у тому, що він вимірює електричні і магнітні поля, які виникають в навколишньому просторі під час подачі струму в кабелі. За допомогою цих даних локатор визначає місце, де знаходиться пошкодження на кабелі.

Для пошуку місць пошкодження кабелю за допомогою кабельних локаторів необхідно виконати наступні кроки:

  1. Визначити місце, де кабель може бути пошкоджений.
  2. Підключіть генератор  кабельного локатора до кабелю, який потрібно перевірити.
  3. Запустіть антенну локатор та налаштувати її на режим пошуку.
  4. Пройти по кабелю з локатором, рухаючись в напрямку від пошкодження чи місця підключення до відстані, на якій локатор показує сигнал.
  5. Зупиніться в тому місці, де локатор показує максимальний сигнал, це і буде місцем пошкодження.
  6. Після знаходження місця пошкодження можна перевірити кабель за допомогою мультиметра, щоб дізнатися, яка саме проблема.

За допомогою кабельних локаторів можна швидко та точно визначити місце пошкодження кабелю, що дозволяє знизити час ремонту та відключення кабелю від мережі.

Вартість пошуку мереж на території – 1000 грн/година.

Транспортні витрати залежать від розташування об'єкта, що обстежується.

На повторне обстеження надається знижка – 20%.

Запрошуємо до співробітництва будівельні організації.